Counter-Strike : Global Offensive Tavsiyeleri

Counter-Strike geçmişte  ve günümüzde bile hala çokça oynanan bir oyundur. Half Life modundan taa buralara kadar gelen Counter-Strike oyununda daha iyi olmak ister misiniz ? O zaman buyrun.

 

1-Takım Arkadaşları
Counter-Strike : Global Offensive ‘de iyi yerlere gelmek için takım arkadaşı gerçekten çok önemlidir. Özellikle Ruslarla çalışmaktan uzak kalın. Troll arkadaşlar oyuna eğlence katabilir bu bir gerçek, ama eğer arkadaş fazla trollse ona bir elveda demenin zamanı gelmiştir.

 

 

 

 

 

2-Güven Faktörü
Counter-Strike : Global Offensive ‘in lobisinde bu seçenek sayesinde, girdiğiniz maçlarda hile yapan insanlar büyük ölçüde azalıyor. Seçeneğin “Oyun bulmak için Güven Faktörü Eşleştirmesini kullan” olması gerekiyor. Dikkat ! Lobide bulunan tüm insancıkların bunu yapması gerekiyor.

3-Alıştırma
Counter-Strike : Global Offensive oyunu içinde SHİFT+TAB kombinasyonu ile ve ya dışarıdan(steam) atölyeden abone olduğunuz map(harita)lerde alıştırma yapımanız ve rekabetçi girmeden önce ısınmanız lazım. Bu hem aiminizi geliştirecek hemde maça girmeden önce sizi oyuna alıştıracaktır.

4-İyi Ses Kasmak
Oyunda ses kasmak çok önemlidir. Adamın çıkış zamanlamasını yapmak zor olsada bu işte iyi olan bir çok insan var. Kulaklıklarınızı sakın ters takayım demeyin ! Hemen sağınızda bir adam var ! Ah şu işe bak… Adam soldaymış !

5-Azim
Oyunda iyi bir yere gelmek istiyorsanız azimli ve sabırlı olmalısınız. Düzenli antremanlar yaparak aiminizi geliştirmeniz çok önemli. Azminiz olmadan bunları yapamazsınız. KENDİNİZE GÜVENİN !

 

6-İyi Ekipmanlar
Ekipmanlarınızın çok iyi olmasına gerek yok ama orta seviye ekipmanın aşağısında olmamasında yarar var. Kötü bir mause aiminizi düzgün alamamanıza neden olur, kötü bir klavye yanlış tuşlara basamanıza ve kötü bir kulaklık yanlış ses kasmanıza neden olabilir.

Şimdilik tavsiyelerim bu kadar yakında görüşmek üzere !

Tagged with:     , , ,

About the author /


Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *